o co kaman forum ogólnotematyczne BRK

Opis forum


#1 2007-12-08 23:08:32

Panek

Administrator

2267360
Skąd: BrK
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 70
Punktów :   

RAP

nie ma lepszej muzyki niż RAP

Offline

 

#2 2007-12-08 23:42:20

Panek

Administrator

2267360
Skąd: BrK
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: RAP

heheh co dzis znalazłem na necie:


» Od dawna wiadomo, że subkultura tzw. "hip-hopowców" nie stroni od narkotyków. Najpopularniejszym wśród kręgów tzw. "ziomków" narkotykiem jest tzw. "trawka". Cenieni naukowcy z Budapesztu - G. Morall oraz C. Johnson potwierdzili, że RAP oraz muzyka hip-hopowa jest współczynnikiem, który sprowadza młodzież na drogę narkomanii. Naukowcy dowiedli również, że słuchanie hip hopu powoduje znaczne opuszczenie się w nauce oraz zepsucie wewnętrzne dziecka.

słuchając hip-hopu dziecko zaczyna:
• wulgaryzować
• spluwać na ulicę
• późno wracać do domu
• odkładać na bok obowiązki szkolne, jak i rodzinne
• łamać prawo (poprzez palenie narkotyków)
• Jeżeli dziecko jest tzw. "hip-hopowcem" istnieje możliowść, że państwa pociecha zacznie wynosić z domu wartościowe rzeczy i wymieniać je na narkotyk.

Naukowcy dowiedli również, iż muzyka w której powtarzane są co jakiś czas takty, powoduje uszkodzenie części mózgu odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie ośrodka wzrokowego oraz słuchu ("powtarzane w kółko takty, migające światła (takie jak na koncertach) powodują stopniowe uszkodzanie ucha wewnętrznego" - napisał G. Morall). Dodatkowo zaznaczyć należy, iż długotrwałe słuchanie hip-hopu przyczynia się do zaburzeń nadnerczy (tzw. "beaty" powodują rozkurczanie się mięśni gładkich brzucha - powiedział G. Morall.).

JAK ROZPOZNAĆ OSOBĘ BĘDĄCĄ TZW. NARKOMANEM?
» Narkomani najczęściej ubierają się w luźne rzeczy. Nie jest to jednak regułą! Może się okazać, że schludnie ubrany hip-hopowiec jest mimo wszystko narkomanem!. Osoby będące narkomanami często noszą poprzyszywane do kurtek/spodni/plecaków różne emblematy.

Jednym z nich jest tzw. "flaga rastafari".

Kolejnym znakiem jest tzw. "listek".


» Mówiąc luźne rzeczy mieliśmy na myśli ubiór jaki preferują tzw. "hip hopowcy" oraz tzw. "skejci". (skejci to odłam hiphopowców palących haszysz - narkotyk). Ubiór ten charakteryzuje się szerokimi spodniami oraz koszulkami i czapeczkami (tzw. basebolówkami).

» Istotną rzeczą jako wyróżnia hip-hopowców jest to, że używają swojego slangu - często niezrozumiałego dla nomalnych ludzi (policja podejżewa, że hiphopowcy używają go, ażeby zatuszować fakt, że rozmawiają o narkotykach). To właśnie przy użyciu związków frezeologicznych hip hopowcy zamawiają narkotyki u dilerów, jeśli twoja córka/syn przez telefon mówi: "idziemy kiminić palenie", "chodźmy się zbakać" - to oznacza, że właśnie umawia się na dawkę amfetaminy.


» Jeżeli ktokolwiek z Państwa rodziny posiada taki znak przyczepiony gdzieś na ubiorze, należy niemalże natychmiast zrobić badania krwi w celu sprawdzenia czy dana osoba nie zażywa narkotyków. Dalsze obojętne przechodzenie obok tegoż problemu sprawi, że dana osoba stoczy się na samo dno i zostanie tzw. "narkomanem.".

Offline

 

#3 2007-12-09 00:02:43

Pandi

Kandydat

4496730
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 36
Punktów :   

Re: RAP

boze ale gupoty gadają. jakieś ucho wewnętrzne sie bedzie psuć.. to ciekawe co sie psuje jak sie caly czas techno slucha... chore rozkminy.. boze to ze mam luzne spodnie oznacza ze jestem narkomanem.. kretyństwo..   'yeah i know'


Yeah, I Know

Offline

 

#4 2007-12-09 00:05:08

Panek

Administrator

2267360
Skąd: BrK
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: RAP

te jebane badawczyki filozofy huja sie znaja jebac ich dziwki nie wiedzą a pierdolą JKL na zawsze JKL

Offline

 

#5 2007-12-09 00:19:55

Pandi

Kandydat

4496730
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 36
Punktów :   

Re: RAP

ja jakos slucham jedynie rapu, hh i punku i pierdole cale narkotyki jebac to gowno i w huju mam opinie ludzi bo radio maryja i mohery nigdy nie przestana pierdolic gupot


Yeah, I Know

Offline

 

#6 2007-12-09 09:51:43

Panek

Administrator

2267360
Skąd: BrK
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: RAP

rap i hh to jedno:P

Offline

 

#7 2007-12-09 13:59:37

Pandi

Kandydat

4496730
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 36
Punktów :   

Re: RAP

mozna roznie mowić że to jest to samo, ale rap takjakby wywodzi sie z kultury hh, takze z jednej strony masz racje - z drugiej nie, poczytaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hip-hop
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rap

W Ameryce warstwa liryczna rapu opiera się na slangu używanym w czarnych gettach. W Polsce hip-hop odwołuje się do języka ulicy - hip-hopowe teksty są doskonałą manifestacją rapowego, jak i ogólnie "osiedlowego" slangu oraz języka używanego przez młodzież. Niecenzuralność rapowych tekstów jest głównym źródłem kontrowersji, jakie wzbudza hip-hop. Silny nacisk kładzie się na sprawne władanie językiem przez MC, cenione są oryginalne rymy, umiejętności poetyckie i interpretacyjne (każdy raper wykonuje tylko swoje własne teksty), niespodziewane zbitki słowne, sprawne improwizowanie (Freestyle), no i oczywiście dobry "flow", czyli jak potok słów płynie do beatu. Przekaz, który ma być autentyczny, w znacznej mierze nawiązuje do własnych przeżyć i otoczenia autora, a co za tym idzie hip-hopowe produkcje są zbiorowo w unikatowym stopniu autoportretem pokolenia ich twórców. Raperzy są elokwentnymi gwiazdami hip-hopu - postaciami popularnymi wśród hiphopowych środowisk, jak i medialnie.


Yeah, I Know

Offline

 

#8 2007-12-09 14:41:49

Panek

Administrator

2267360
Skąd: BrK
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: RAP

czytaj wikipedie o rapie to powodzenia

Offline

 

#9 2007-12-09 17:09:50

Panek

Administrator

2267360
Skąd: BrK
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 70
Punktów :   

Re: RAP

pozatym moze czyms sie rozni ale wole mowic rap bo hip hop mi sie kojarzy z dziećmi

Offline

 

#10 2007-12-09 18:23:57

Pandi

Kandydat

4496730
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 36
Punktów :   

Re: RAP

taa wiem


Yeah, I Know

Offline

 

#11 2007-12-22 13:00:14

BalonBrk

Adept

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: RAP

hehe hiphopowcy sa zli bo pala narkotyki glupoty glupoty hehe. RAP RAP tylko RAP, AT-anty techno

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutografans.pun.pl www.narutoprogame.pun.pl www.demonmt2.pun.pl www.szkolaras.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl